Contact

Tėvams,kurių vaikai pradėjo lankyti mokyklą,kyla labai daug klausimų. Šioje paskaitoje bus kalbama apie tėvų efektyvų vaidmenį pirmokėlių gyvenime. Psichologė praktikė dalinsis profesine ir asmenine patirtimi. Paskaita skirta visiems,kurie nori būti didžiaisiais vaikų palaikytojais, padėti vaikui prisitaikyti sistemoje, geriau suprasti savo vaidmenį vaiko gyvenime.

Spalio 2 d. nuo 18 val.  Virtualioje konferencinėje aplinkoje    1,5 akad. val.   Renginys NEMOKAMAS

Iš anskto užduoti klausimus galima:psichologe.ramune@gmail.com

 

Registracija: http://1x.lt/index.php?option=com_rseventspro&layout=show&id=131:ramune-zelioniene-paskaita-dovana-tevams-mano-vaikas-pradejo-lankyti-mokykla-ka-turiu-zinoti

 

 

Nacionalinio diktanto konkursas vyks vasario 22 dieną

Diktantas bus transliuojamas per LRT radijo pirmąją programą ir internetu 11 val.

Diktantą bus galima rašyti visose Lietuvos savivaldybėse.

Diktanto tekstas bus paskelbtas vasario 25 dieną svetainėse www.diktantas.lt, www.vlkk.lt ir DELFI.

http://www.delfi.lt/news/daily/education/nacionalinis-diktantas-vyks-vasari.d?id=63886926#ixzz2s3KilI1B

 

Vasario 22 d. 11 val. Suaugusiųjų mokymo centre (Šiaulių g. 60) panevėžiečius kviečiame rašyti septintąjį Nacionalinį diktantą „Ateik, rašyk, išsaugok“. Pagrindinis tikslas – paskatinti žmones taisyklingai kalbėti, rašyti, didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kuri yra didžiausia vertybė, jungianti istoriją ir dabartį, jaunus ir vyresnius, gyvenančius Lietuvoje ir už jos ribų.

Diktantas bus transliuojamas per LRT radijo 1-ąją programą ir internetu. Geriausiai parašiusieji bus pakviesti į II turą Vilniuje. Dėl raštingiausiojo vardo bus varžomasi keliose kategorijose: raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio.

                     Iš anksto registruotis nereikia, būtina turėti rašiklį. Kviečiami visi lietuvių kalbos mylėtojai nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ir profesijos. Konkurse negali dalyvauti tik lietuvių kalbos specialistai ir studentai, studijuojantys lietuvių kalbą.

                     Mokyklos apie savo dalyvavimą kviečiamos pranešti Švietimo skyriui tel. 501 390, el. paštas birute.baubliene@panevezys.lt.

                     Šiemetė naujovė – konkurse kviečiamos dalyvauti įmonės. Jos varžysis atskiroje grupėje „Lietuvos įmonės – už pagarbą lietuvių kalbai“. Įmonės kviečiamos registruotis giedre@atgimimas.lt, tel. 8 615 25310.

                     Kaip ir pernai, diktantą bus galima rašyti namie ir išsiųsti jį organizatoriams paštu iki vasario 24 d. imtinai. Tiesa, rašiusieji savarankiškai negalės konkuruoti dėl raštingiausiojo titulo. Projekto organizatoriai paštu gautus diktantus įsipareigoja patikrinti, ištaisyti ir išsiųsti autoriams.

                     Rašiusieji savarankiškai diktantus turėtų siųsti adresu: Nacionalinio diktanto konkursui, AB Lietuvos paštas, J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilnius.

Diktanto tekstas bus paskelbtas vasario 25 d. www.diktantas.lt, www.vlkk.lt ir www.delfi.lt.

Daugiau informacijos – www.diktantas.lt .

Ministerijos dovana gausiausiai, aktyviausiai diktante dalyvavusiai ir mažiausiai klaidų padariusiai klasei -  dviejų dienų kelionė į Karaliaučiaus kraštą ir į Tolminkiemį, kuriame gyveno ir kūrė lietuvių literatūros pradininkas Kristijonas Donelaitis.

Suaugusiųjų bendrųjų kompetencijų plėtros mokymai

Nacionalinis mokymų centras ir Ugdymo plėtotės centras kviečia Panevėžio gyventojus NEMOKAMAI dalyvauti suaugusiųjų bendrųjų kompetencijų plėtros mokymuose.

Mokymų temos: pilietinis švietimas; švietimas media formomis; visuomenės, asmens ir šeimos saugumas; saugus eismas; prancūzų kalba.

Kiekvienas suaugęs žmogus (nuo 18 metų) gali dalyvauti vienos temos mokymuose.

Mokymai vyks vasario-birželio mėnesiais Suaugusiųjų mokymo centre (Šiaulių g. 60) 2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas – iš viso dešimt savaičių iš eilės. Išklausius kursus bus išduodami pažymėjimai.

Norintieji dalyvauti mokymuose registruojami iki vasario 17 d. telefonu (8~45) 435 570 arba el. paštu smc.panevezys@gmail.com.

Paskubėkite - dalyvių skaičius ribotas!

Mokymai organizuojami Ugdymo plėtotės centrui vykdant projektą „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias kompetencijas (II etapas)“, remiamą Europos socialinio fondo lėšomis.

WEBINARAS: Taupymas be skausmo
Kaip mokyti vaikus būti sėkmingus?

Data: lapkričio 27 d.

Laikas:  18:00 val.

Trukmė: 3 val.

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA  INTERNETU

SEMINARO KAINA:
10 Lt – dalyvavimas seminare tik už registracijos mokestį

Registracija: http://investuok.eu/seminarai/

Užsiregistravę dalyviai  į el. paštą gaus tiesioginės transliacijos nuorodą.

 

 

Webinaras tai - lapkričio 27 d., 18 VAL. Kaune vyksiančio seminaro transliacija internetu. Jums suteikiama galimybė stebėti šį seminarą ir dalyvauti jame užduodant klausimus, kompiuterio pagalba - neišeinant iš namų. Po seminaro, bet kuriuo Jums patogiu metu, galėsite peržiūrėti seminaro įrašą.

I dalis
TAUPYMAS BE SKAUSMO
Kaip nekeičiant gyvenimo kokybės sutaupyti nuo 10 iki 30 proc. pajamų
- Kodėl žodis „taupymas“ turi neigiamą atspalvį?
- Kodėl reikia taupyti ir kaip tą daryti teisingai?
- Kokių išlaidų galima atsisakyti?
- Kaip mokėti mažiau už komunalines paslaugas?
- Kaip geriausiai apsipirkti?
- Kodėl reikia planuoti savo išlaidas?
- Brangiausi pirkiniai – kaip jų įsigyti pigiau?
LEKTORIUS:
Maksim Pavlovskij, vyriausiasis „TeleTRADE“ analitikas Lietuvoje. Didelė finansų valdymo seminarų, tarp jų ir pradedantiesiems, vedimo patirtis. Pagrindinis pragyvenimo šaltinis – „Forex“ rinka.

 

II dalis
KAIP MOKYTI VAIKUS BŪTI SĖKMINGUS
„Socialistai mano, kad gauti pelno – nuodėmė. Aš manau, kad nuodėmė gauti nuostolių.“ (Winstonas Churchillis)
- Kaip elgtis su kišenpinigiais?
- Kaip vaikus mokyti taupyti?
- Už ką galime mokėti savo vaikams?
- Kada vaikai gali pradėti investuoti?
- Kiek pinigų esate pasiryžę išleisti vaiko mokslams? Per kiek laiko?
- Kokio norite rezultato?
LEKTORIUS:
Žilvinas Jančoras, fizikas pagal išsilavinimą, mokytojas pagal pašaukimą, vadovas pagal veiklą. Mėgsta analizuoti procesus gamtoje, versle, visuomenėje. VšĮ Finansinio savarankiškumo mokyklos vadovas

 

Virtuali paskaita – diskusija  internete  „Kaip skatinti vaikus mokytis?“

Spalio 23 d. nuo 19 val. Klaipėdos rajono švietimo centras, Lietuvos tėvų forumas, Tėvų pedagogų sąjūdis ir "Šviesos kampelis" dovanoja ugdymo įstaigų vaikų tėvams, globėjams, seneliams, auklėms, mokytojams  nemokamą 1 val. trukmės internetinę paskaitą - diskusiją su humanistinės pedagogikos psichologe Ramune Želioniene "Kaip skatinti vaikus mokytis?". Papildoma informacija ir registracija -  http://bit.ly/1hhL2eE

 

Sužinosite, kaip didinti mokymosi motyvaciją? Kaip padėti vaikui ruošti namų darbus? Jei Jums ne vis vien Jūsų vaiko ugdymas, ši paskaita su psichologe Ramune - puiki dovana Jums.

 

Kaip prisijungti prie virtualios konferencinės aplinkos?
1. 10-30 min. iki renginio pradžios spaudžiame šią nuorodą -  http://1x.lt/konf1
2. Į viršutinį laukelį įvedame "Vardą Pavardę"
3. Spaudžiame mygtuką "OK"

 

Webinarai

Webinarai - internetu vykstantys tiesioginiai seminarai, kai tam tikru iš anksto nustatytu metu visi seminaro dalyviai gali per specialiai sukurtą nuorodą realiu laiku matyti ir girdėti lektorių. Pagrindinis tokio pobūdžio seminaro privalumas - galimybė dalyvauti seminare tiesiog sėdint prie savo asmeninio kompiuterio namie ar darbe. Toks dalyvavimo seminare būdas sudaro palankias sąlygas kiekvienam ne tik įdomiai ir naudingai praleisti laiką, patobulinti ar gauti žinias, tačiau ir taupyti laiką bei pinigus.

 

Webinarai - unikali galimybė dalyvauti virtualiame seminare iš bet kurios pasaulio vietos, realiu laiku užduoti lektoriui klausimus ir gauti į juos atsakymus bei stebėti video ir audio seminaro transliacijas Jūsų kompiuteryje.