Contact

Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre...  K. Stanislavskis.

Kai saulė vis mažiau spigina, o niūrūs lietūs vis dažniau laisto žemę, kai blėsta vasaros prisiminimai, pats laikas pradėti galvoti apie artėjančią žiemą ir su ja atkeliaujančias šv. Kalėdas.


Gražiausių metų švenčių proga PROGIMNAZIJOS  TEATRAS nori bendruomenei  padovanoti  bene patį kalėdiškiausią, šilčiausią spektaklį – „KALĖDŲ GIESMĘ“ (pagal Čarlį Dikensą).

Į šį spektaklį norime sudėti nuoširdumą, draugiškumą ir dėkingumą, kad  kiekvienas atėjęs į spektaklį,  dar kartą pajustų, kas yra tikroji Kalėdų dvasia, kaip ji keičia žmones...


Mes Jūsų LAUKIAME!

Organizatoriai

Vaikai – Urtė Čeponytė, Marijus Budreika, Debora Veisbergaitė, Benas Stakėnas, Jorūnas Šinkevičius.

REŽISIERĖ – Gražina Trybienė

Filmuotas spektaklis „Mergaitė su degtukais“

2014-12-18

Operatorius – Renaldas Puskunigis

Montuotojas – Karolis Žemaitis

Gruodžio 18 d. už langų skleidžiantis vakaro tamsai  Alfonso Lipniūno progimnazijos aktų salėje buvo šviesu ir šilta – į tradicinį kalėdinį renginį  rinkosi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai. Šiemet visus nudžiugino pagal H.K.Anderseno pasaką pastatytas spektaklis „Mergaitė su degtukais“ (idėjos autorė direktorė Vilma Petrulevičienė, scenarijaus autorė mokytoja Danguolė Kviliūnienė, režisavo spektaklį mokytoja Gražina Trybienė, muzika mokytojos Nijolės Misevičienės, dekoracijų autorės mokytojos Diana Masiulienė ir Dalia Sinkevičienė).

Susirinkusius pasveikinusi progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė pasidžiaugė, jog tradicija tampanti šventė – palydėti metus kalėdiniu renginiu – itin svarbi progimnazijos bendruomenei, nes ši šventė sujungia mokinius, jų tėvelius ir mokytojus į vieną darnų būrį. Šventėje įteiktos padėkos už dalyvavimą įvairiose gruodžio mėnesio labdaros akcijose taip pat rodo progimnazijos susitelkimą bei išsiugdytas tokias vertybes kaip dosnumas, meilė ir gerumas.

Matyti scenoje su mokiniais mokytojus ir direktorę progimnazijos bendruomenei jau nebe naujiena. Progimnazija džiaugiasi, kad jos gyvenime vis aktyviau dalyvaujantys mokinių tėveliai taip pat prabyla aktoriais  scenoje – atsiliepę į direktorės iniciatyvą kalėdiniame spektaklyje vaidino ir jie, dėl to mūsų šventė tapo dar prasmingesnė bei gražesnė. O kad tas grožis nesibaigia su ištartu scenoje paskutiniu žodžiu, rodo ir noras pabūti kartu po renginio. Tokia galimybe progimnazijos bendruomenė džiaugėsi ir po spektaklio „Mergaitė su degtukais“- niekas neskubėjo namo, kalbėjosi ir vaišinosi prie bendro šventinio kalėdinio stalo ir mokytojai, ir mokiniai, ir jų tėveliai bei svečiai.

Įprasta, jog visas šventes Alfonso Lipniūno progimnazijoje įprasmina ir kunigo žodis. Šiltą gruodžio mėnesio vakarą salėje susirinkusius sveikino kunigas Domingo Avallaneda, jis palaimino sėdinčius salėje bei kalėdinį stalą ir palinkėjo mylėti šalia esantį kaip savo artimą.

Džiaugiamės, kad krikščioniškosios vertybės mus vienija ir stiprina mūsų bendruomenę.

Lietuvių kalbos mokytoja, spektaklio režisierė  Gražina Trybienė